Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

top kasína
1.
 •    48
 •    Playtech
 •    až 25,000 Kč
2. • Díky exkluzivní spolupráci s hernami garantujeme nejlepší bonusové nabídky v České republice a na Slovensku pro hráče z našeho webu. Nezapomeňte – registrovat se a hrát u heren přes náš web se opravdu vyplatí.

  Váš tým Sazej.com

 •    50+ her
 •    SkillOnNet
 •    100% až do €100, 15 spinů
3.
 •    150+
 •    SkillOnNet
 •    100% až do €100
4.
 •    NetEnt, Skill On Net, Microgaming
 •    až €450 + 310 spinů
5.
 •    19
 •    Amaya, NetEnt, Microgaming
 •    100% až do €100 + 25 spinů
Sazej newsletter

Zaregistrujte se na našich stránkách získejte pravidelné zpravodajství a exkluzivní bonusy!

warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Jak snížit u některých her výhodu kasina – 2. část

Poslední část našeho seriálu o House Edge se zabývá jeho snížením a zvýhodněním hráče u určitých her. O tom, jak toho dosáhnout u blackjacku, jste se již mohli dočíst dříve. Nyní je na čase se podívat podobným způsobem na kostky a baccarat, které našly zalíbení u zkušených hráčů. Druhá část má tedy jasně stanovená témata, a i když se nejedná o naprosto podrobný popis pravidel těchto her, přiblížení jistých postupů pro vlastní zvýhodnění se jistě bude hodit každému hráči.

Kostky

U kostek není tak jednoduchý matematický popis jako u blackjacku, ale rozhodně se nejedná o hru, u které by nešlo využít vlastního rozumu při získání kvalitních zisků.

Kostky – disciplína

Před začátkem hry je snad nejdůležitější naprosté pochopení pravidel a určení si vlastních limitů proher a výher. Takovou rozumnou hranicí mezi zkušenými hráči je 20 % z vkladu vloženého do jedné hry. To udržuje jistou dávku výhodnosti jak v případě zisků, tak v případě ztráty, neboť ta se dá rychleji nahradit.

Co se týče bližšího pochopení pravidel, v tomto článku není prostor se jimi podrobněji zabývat. Bez jejich důkladného prostudování se však nedá zaručit jakákoli možnost na úspěch při hraní kostek.

Kostky – výběr sázek

Sázky v kostkách mají stejně jako v ruletě různé výplatní hodnoty a čistý zisk kasina se tedy liší podle jejich druhu. Pro lepší přehlednost jsou v tabulce uvedeny čtyři nejzákladnější a nejvýhodnější.

Baccarat

Tato hra nikdy nedosáhla věhlasu blackjacku, rulety nebo kostek, ale přesto si svou početnou cílovou skupinu našla. Tento článek si neklade za cíl seznámit hráče se základními pravidly, ale se způsoby, jak lze získat při určité konstelaci výhodnou pozici pro hru a snížit tak House Edge kasina.

Baccarat – základní typy

Že je důležité hrát disciplinovaně, určitě není i pro méně zkušené hráče žádnou novinkou. Tato základní podmínka totiž oddaluje chvíli, kdy se projeví matematická výhoda kasina a hráč má větší šanci odejít se zisky.

U baccaratu můžete sázet na hráče, bankéře nebo na remízu. Právě poslední jmenovaná sázka je velkou pastí pro mnoho hráčů, neboť její výplatní hodnota je 7 ku 1 nebo 8 ku 1. House Edge je ale adekvátně zvýšen až na neúnosných 14 %. Naopak sázka na hráče nebo bankéře se pohybuje kolem 1 % a rozdíl je tedy opravdu markantní.

Hraní podle předchozích záznamů se může zdát na první pohled logické, ale jejich matematický potenciál se blíží k naprosté nule. Teorie pravděpodobnosti totiž dokazuje, že šance na výhru hráče nebo bankéře se z dlouhodobého hlediska srovnávají.

Na začátku se musí hráč ujistit, zda je z jeho výhry odečítán poplatek 5 %, který si bere kasino. Živá a dokonce i některá internetová kasina totiž tento poplatek počítají průběžně z jednotlivých výher a při hráčově odchodu se může stát, že nemá ani na zaplacení této sumy.

Baccarat – strategie hry

Ucelená strategie pro hraní baccaratu, který by zaručoval 100% úspěšnost rozhodně neexistuje. Možnosti logickými kroky se dostat k výhodnější pozici však existují.

Jedním ze způsobů, jak určit další postup ve hře, je počítání pětek. Větší počet těchto karet v balíčku totiž zvýhodňuje sázku na hráče a naopak menší počet je dobrý pro bankéře. Toho se dá využít, a pokud je hráč všímavý, dokáže tuto vlastnost dobře zužitkovat.

Dalším z mnoha doporučených způsobů je Plán sázení, který si musí hráč určit podle vlastních finančních limitů. Systém je lehce podobný známému Martingale, ale jeho progrese se neřídí přesnými pravidly zdvojnásobování sázek, ale právě vlastním určením, kdy zvýšit sázku a kdy naopak začít od začátku. Každý hráč by měl vědět, jak vypadá jeho vkladový potenciál a držet se disciplinovaně svých předsevzetí za každou cenu.