Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

top herny
1.
 •    12 her
 •    Vlastní software
 •    200% až do €40
2.
 •    Skvělý výběr her
 •    Microgaming (MPN)
 •    200% až do €1,000
3.
 •    Velmi oblíbená herna
 •    Playtech software
 •    200% až do $2,000
4.
 •    5 her
 •    Vlastní software
 •    100% až do $400
5.
 •    Výjimečná grafika
 •    vlastní software
 •    100% až do $500
Sazej newsletter

Zaregistrujte se na našich stránkách získejte pravidelné zpravodajství a exkluzivní bonusy!

warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Poker - bonusy

Poker bonusy (free poker bonuses)

Jak už ze samotného názvu vyplývá, bonus je něco navíc, něco extra. V případě pokerových heren a kasin je to způsob, jak si získat nové hráče a udržet si je díky tomu, že jsou jim nabídnuty peníze „zadarmo“, samozřejmě za určitých podmínek. Je to marketingový tah všech online poker heren a samozřejmě ty největší online kasina nabízejí ty nejvýhodnější bonusy pro hráče. Ať už se jedná o bonus za doporučení přítele, zaregistrování a vložení prvních peněz nebo věrnostní bonus, herna vás chce k sobě těmito prostředky nalákat.

Druhy poker bonusů

Poker bonusů je celá řada, každá online herna si může vymyslet vlastní bonusy. Proto si zde uvedeme jen ty nejčastější kategorie. Samozřejmě každá herna si určuje jiné parametry a je důležité sledovat aktuální nabídku free poker bonusů, které jsou momentálně k dispozici.

1) No Deposit bonusy

Tzv. bonusy bez nutnosti vkladu. Tyto bonusy jsou určeny v drtivé většině pouze pro nově příchozí hráče do konkrétní online herny a jsou podmíněny určitou snahou ze strany hráče. Většinou se jedná buď o telefonické nebo e-mailové potvrzení totožnosti, nebo vyplnění nějakého pokerového testu či kvízu. Na bonusovou částku se čeká zpravidla 1-3 dny, ale samozřejmě záleží na každé herně.

2) First Time Deposit bonusy

Tzv. bonusy při prvním vkladu. Tento typ bonusů nabízejí, na rozdíl od No Deposit bonusů, téměř všechny online pokerové herny. Jak už název napovídá, bonusovou částku dostanete při vložení prvních peněz na váš účet u dané herny. Tyto bonusy se většinou uvádějí v procentech, ale bývá také uveden maximální strop bonusu. Většinou se pohybují v rozmezí 100 % - 400 %. 
   
Pro lepší ilustraci a pochopení si uveďme příklad: herna XY na svých stránkách nabízí First Time Deposit bonus ve výši 100 % (max. 500$). Poté, co se u dané herny XY zaregistrujete a pošlete své první peníze, dostanete na herní účet automaticky dvojnásobek vámi vložené částky, pokud samozřejmě nepřesahuje 500$. Takže za vašich 60$ dostanete zdarma poker bonus dalších 60$ od herny, tudíž na vašem účtě máte celkem 120$. Jak už z logiky věci vyplývá, nejvíce se vyplatí při prvním vkladu dát do herny co nejvíce peněz je možné, samozřejmě do výše limitu.

3) Reload bonusy

Tyto bonusy jsou již pro registrované hráče heren. Probíhají většinou jako promo akce na omezené časové období. Tyto poker bonusy bývají zpravidla zdlouhavější na odehrání (musíte odehrát určitý počet her, nasbírat určitý počet bodů apod.). Tuto nabídku herny se zpravidla vyplatí využít, hrajete-li v dané herně často. 

Proč by vám herna dávala peníze zadarmo?

Tuto otázku si jistě položí každý z vás. Odpověď je velmi jednoduchá. V prvé řadě jde o marketingový tah heren, aby na své free poker bonusy nalákaly hráče a přesvědčily je, že právě jejich herna je ta nejlepší. Další věcí je to, že nikdo nedělá nic zadarmo, aniž by z toho měl zisk. Herny totiž počítají s tím, že nezkušení nováčci pokeru všechny peníze prohrají a tím pádem dávají herně peníze zpět z tzv. raku (malá platba z každého banku, která se platí herně za zprostředkování hry). Hovoříme-li konkrétně o No Deposit bonusech, tak herny počítají s tím, že právě nováčky (a samozřejmě náruživé hráče) hra chytí a ti poté vloží do herny již vlastní peníze. A v případě First Time Deposit bonusů a Reload bonusů je potřeba pro vyplacení bonusové částky splnit určité podmínky herny. Většinou se jedná o odehrání určitého počtu placených her, tudíž herna má jistotu, že budete hrát o peníze, a tím pádem dostane své poplatky (raky), díky kterým si může dovolit dotovat tyto bonusy. Někdy je také potřeba bonus několikrát „otočit“ (tedy prohrát a znovu vyhrát). A nakonec posledním, nikoliv však neméně podstatným, důvodem je prostý zákon konkurenčního trhu - jakmile bonusy nabízí jedna herna, ostatním už de facto nic jiného nezbývá, aby se na trhu udržely. Free poker bonusy se tak stávají nezbytností.

Využití více bonusů

Samozřejmě vám nikdo nepřikazuje hrát pouze v jedné herně. Do začátku je nejlepší využít všech dostupných No Deposit bonusů, které jsou k dispozici u všech heren, a tím pádem se dostat k určité sumě peněz. Samozřejmě je nejlepší tyto peníze hraním rozmnožit, poté si je poslat na nějakou internetovou peněženku (např. Paypal) a tyto vyhrané peníze vložit zase do jiných online heren, které zase nabízejí nejvýhodnější First Time Deposit bonusy. Splnit jejich podmínky, vybrat si bonus a vydat se do jiné herny, zase vložit peníze, splnit podmínky a získat bonus a pořád dokola. Pokud budete chtít využívat všechny dostupné poker bonusy opravdu naplno, určitě využijte nabídku PokerSavvy. Tento server vám nabízí také vlastní deposit bonusy navíc k First Time Deposit bonusům heren. Podporuje 30 nejlepších online heren na světě (samozřejmě podmínky splnění PokerSavvy bonusů se liší od podmínek heren k dosažení First Time Deposit bonusů).

Do začátku vašeho online hraní pokeru je velmi výhodné využívat všechny dostupné free poker bonusy, a tím pádem rozmnožovat vaše peníze nejefektivnějšími možnými způsoby; nezapomeňte si ale předem prostudovat podmínky pro vyplácení bonusů, které se v různých hernách mohou velmi lišit. Přejeme vám mnoho úspěchů a štěstí v hraní.