Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

top herny
1.
 •    12 her
 •    Vlastní software
 •    200% až do €40
2.
 •    Skvělý výběr her
 •    Microgaming (MPN)
 •    200% až do €1,000
3.
 •    Velmi oblíbená herna
 •    Playtech software
 •    200% až do $2,000
4.
 •    5 her
 •    Vlastní software
 •    100% až do $400
5.
 •    Výjimečná grafika
 •    vlastní software
 •    100% až do $500
Sazej newsletter

Zaregistrujte se na našich stránkách získejte pravidelné zpravodajství a exkluzivní bonusy!

warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Poker - online freerolly a turnaje

Poker freeroll online

Jestliže chcete začít s pokerem a chcete vyhrát skutečné peníze, není pro vás do začátku lepší volby, než se účastnit freeroll turnajů. V každé herně dostanete při registraci do začátku virtuální peníze (tzv. play money), se kterými můžete hrát cvičné hry (practice games). V těchto hrách hrajete s reálnými protihráči, ale jen o virtuální peníze, tudíž nemůžete nic ztratit, ale také nic získat. Nevýhodou je, že si zde můžete osvojit špatné návyky chování, protože „o nic nejde“. Proto byste na cvičných hrách měli setrvat jen chvíli, dokud si hru neosaháte, a pak byste se měli vrhnout právě na freeroll turnaje.

Poker freeroll online - co to vlastně je?

Freeroll znamená, že abyste se mohli tohoto turnaje zúčastnit, nemusíte platit žádné startovné ani vstupní poplatky. A v čem je ta výhoda oproti cvičným hrám? Hraje se o reálné peníze a ceny. Tudíž nejlepší způsob tréninku, protože do hry nic neinvestujete. A pokud se vám zadaří, máte možnost vyhrát slušné částky. Hraje se klasickým turnajovým systémem (tzv. multi turnaje – hraje se na více stolech současně), takže až přijdete na určité strategie a finty v poker freerolech, můžete je směle použít i v klasických placených turnajích.

Příklad pro lepší pochopení: Herna XY nabízí každý den od pondělí do pátku poker freeroll turnaj o 100 USD. Do tohoto freerollu se můžete přihlásit, aniž byste platili nějaké startovné (musíte však být zaregistrovaní u dané herny). Jednoduše hrajete a budete-li dobří a umístíte se na nějaké výherní pozici (např. 30 prvních míst), pak z oněch 100 USD svůj podíl dostanete i vy.

Ve freerolech je menší šance osvojení si špatných návyků, protože už o něco jde, tudíž se většina hráčů snaží hrát zodpovědně, aby vyhráli. Samozřejmě se můžete setkat i s lidmi, kteří hrají až moc agresivně, nelogicky nebo riskantně (protože vstup do hry je nic nestojí), ale méně než v cvičných hrách. Nejvíce se samozřejmě hráči snaží v placených hrách a turnajích.
   
Poker freeroll turnaje se hrají online, protože pro klasická kasina by to bylo velmi nevýhodné. Ale internetové herny tyto online freeroly dotují, protože tím si vytvářejí reklamu, získávají hráče a počítají s tím, že výherci freeroll turnajů tuto peněžitou výhru v jejich herně ponechají, protože budou dále hrát placené hry (ale samozřejmě si můžete výhru okamžitě vybrat, pokud chcete).
   
Freeroll turnaje se hrají ve všech online hernách, v některých dokonce i několikrát za den. Důležitým upozorněním by mělo být, že freerolly se hrají v drtivé většině ve formě Texas Hold'em pokeru.

Poker freeroll online turnaje - výhody a nevýhody

Základní a největší výhoda vyplývá už ze samotného názvu. Můžete si zahrát zadarmo bez vstupních poplatků o reálné peníze a hodnotné ceny. Díky tomu, že hrajete s opravdovými protihráči, tak není lepšího tréninku zadarmo. Další velkou výhodou je, že se tyto turnaje hrají online v každé herně, takže můžete směle trénovat celý den zadarmo a když se zadaří, vyhrát nějaké peníze. Z těchto peněz si můžete platit klasické hry nebo si platit startovné do placených turnajů, kde jsou výhry daleko vyšší.
   
Mezi největší nevýhodu freeroll turnajů patří paradoxně to, že jsou zadarmo. Samozřejmě je lákavé vyhrát zadarmo peníze, ale toto napadne 99 % hráčů pokeru, proto jsou freerolly většinou během pár minut zaplněné, takže se vám může stát, že se nestihnete registrovat. Ale nezoufejte, hraje se jich několik denně, takže se určitě někam dostanete. Dalším momentem je to, že někteří hráči hrají úplně jinak, než byste čekali. Hrají agresivně, hodně blafují a nepřemýšejí, právě protože je vstup do turnaje nestál ani halíř. Nechytejte od nich tyto špatné návyky.

Jak se zúčastnit online freeroll turnaje a jak probíhá?

Nejprve je potřeba si založit účet na některé z internetových poker heren. Samozřejmě si můžete založit účty na více hernách najednou; výčet heren, které nabízejí nejzajímavější poker freeroll turnaje, naleznete níže. Dále je vhodné založit si nějakou internetovou peněženku (např. Paypal), pokud si budete chtít peníze vybrat. Stáhnete si herního klienta herny, přihlásíte se a můžete začít.
   
Do začátku máte většinou k dispozici virtuální peníze na trénink. Jakmile jste si základy hry jisti a chcete zkusit freeroll turnaj, musíte si zjistit, kdy se ve vaší herně turnaj hraje. Zjistíte to na stránkách herny, popř. přímo v herní aplikaci, nebo můžete použít i stránky, které uvádějí všechny poker freeroly většiny heren (např. http://freeroll.no). Jakmile si zjistíte, kdy se freeroll turnaj koná, musíte ještě zjistit, odkdy je možné se do něj registrovat. Toto je velmi důležitý čas, protože na poker freeroly bývá většinou velký nával, takže byste si to měli ohlídat téměř na minutu přesně, abyste vůbec měli šanci si zahrát (pozn. čas v aplikaci online poker heren je většinou automaticky nastaven na GMT, proto si dejte pozor, v kolik turnaj doopravdy začíná, u nás máme GMT +1 hod., abyste turnaj nepropásli). Jakmile se úspěšně zaregistrujete do turnaje, musíte vyčkat do zahájení. Když se turnaj spustí, hra vás automaticky přiřadí ke stolu s ostatními hráči a přidělí vám určitý počet žetonů. Teď už to je jen na vás. Jakmile u stolu zůstane málo lidí, hra vás automaticky přemístí k jinému, plnějšímu stolu. Takto hrajete, dokud z turnaje nevypadnete, popř. nevyhrajete. Na začátku každého poker freeroll turnaje je uvedeno, jaký je limit hráčů, o jakou částku se hraje a která místa jsou finančně ohodnocena.

Poker freeroll online turnaje - kde hrát?

Jak již bylo uvedeno výše, téměř všechny pokerové online herny provozují poker freeroly. Na internetu najdete přehledy, tabulky a denně aktuální nabídky freeroll turnajů v různých hernách. Mezi nejznámější a nejzajímavější herny, na kterých se freeroll turnaje hrají opravdu často, patří: Unibet Poker, Titan Poker, Sportingbet, Expekt Poker, Bwin Poker, Pokerstars, Full Tilt Poker, Paradise Poker a další (viz recenze poker heren).