Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

top kasína
1.
 •    48
 •    Playtech
 •    až 25,000 Kč
2. • Díky exkluzivní spolupráci s hernami garantujeme nejlepší bonusové nabídky v České republice a na Slovensku pro hráče z našeho webu. Nezapomeňte – registrovat se a hrát u heren přes náš web se opravdu vyplatí.

  Váš tým Sazej.com

 •    50+ her
 •    SkillOnNet
 •    100% až do €100, 15 spinů
3.
 •    150+
 •    SkillOnNet
 •    100% až do €100
4.
 •    NetEnt, Skill On Net, Microgaming
 •    až €450 + 310 spinů
5.
 •    19
 •    Amaya, NetEnt, Microgaming
 •    100% až do €100 + 25 spinů
warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Kanón

Tvůrci systému Kanón nastolili otázku, zda chování rulety není ovlivňováno také principy, které nejsou - na rozdíl od obecně přijímané teorie - předurčeny matematickými zákonitostmi. Obecně předpokládáme, že pravděpodobnost, že na ruletě padne libovolné číslo, je stejná jako pravděpodobnost, že padne kterékoli jiné. Autoři tohoto ruletového systému přesto vypracovali dvanáctiúrovňový systém, který hráčům předepisuje sázet na konkrétní čísla. Domnívají se, že pravděpodobnost, že tato čísla v odpovídajícím spinu rulety padnou, je vyšší než by tomu bylo standardně. Nezní to příliš věrohodně, nicméně rozhodně jej nemůžeme dopředu házet přes palubu.

Na každé ze dvanácti úrovní systému sázíme na jiná čísla, přestože se některá samozřejmě budou opakovat. Čísel, na která bychom měli v každém spinu rulety vsadit, je 9. Z toho vyplývá, že zapamatovat si je všechna by bylo nesmírně náročné a tudíž tento systém budeme moci aplikovat nesrovnatelně snadněji, pokud budeme mít po ruce tabulku, ze které potřebné údaje vyčteme. Její konkrétní podoba je následující.

Vycházíme tedy z předpokladu, že v prvním spinu je velká pravděpodobnost, že padnou čísla 0, 1, 2, 3, 13, 14, 15, 24, 25. Existují celé studie na téma chování rulety v průběhu času, podložené sledováním rulety v průběhu tisíců, ba desítek tisíců spinů, ze kterých údajně vyplynulo právě těchto 108 hodnot, tedy dvanáct spinů, z nichž v každém vsadíme na 9 čísel, která nám předepisuje tabulka. Z matematického hlediska se to jeví jako prodělečné (kurz je 4, zatímco naše sázky pokrývají méně než čtvrtinu čísel).

Nemůžeme si nepoložit otázku, zda moderní ruleta skutečně vykazuje chování, které by bylo možné odpozorovat. Jistě tomu tak bylo v 19. století, kdy nebyly rulety stoprocentně vyvážené, a zejména ve Spojených státech na nich tak mohla řada lidí zbohatnout, pokud věnovali určité množství času jejich studiu. Je však známo, že moderní rulety prošly dlouhým vývojem a majitelé kasin pravidelně sledují, zda všechna jejich čísla padají s pravděpodobností dostatečně blízkou 1/37, tedy nějakých 2,7 %. Z tohoto hlediska se tedy možnost odpozorování konkrétních čísel, která by měla padat v konkrétních spinech jeví jako krajně nepravděpodobná.

Rozhodneme-li se i přesto řídit se tímto systémem, vsadíme v prvním spinu na čísla, která nám tabulka doporučuje pro první úroveň. Pokud sázku vyhrajeme, postupujeme na úroveň číslo 2, nestane-li se tak, opakujeme ji. Jestliže sázku prohrajeme 5x za sebou, rovněž postupujeme na další úroveň. Toto pravidlo platí pro všechny úrovně - s poznámkou, že na úroveň číslo 12 navazuje úroveň první a takto pořád dokola.

Většina doporučení se shoduje na tom, že jakmile získáme 70 žetonů, měli bychom raději přejít na jiný systém. Stejný postup se doporučuje i ve chvíli, kdy celková ztráta dosahuje 100 žetonů.

Z toho je patrné, že systém nelze používat dlouhodobě bez rizika vysokých ztrát, alespoň ne v této základní podobě. Stejně jako u mnoha jiných systémů se i zde zpravidla uvažuje o zavedení progrese, tedy navyšování sázek po neúspěšných spinech, to ale není příliš perspektivní zejména pro hráče s nižším kapitálem, kteří si tento postup nebudou moci záhy dovolit.

Ruletový systém Kanón je zajímavým zpestřením hry, které ale nelze s klidným svědomím doporučit pro každodenní hraní. Určitě si je vyzkoušejte, třeba zjistíte, že může přinášet zisky. Nejlépe s nějakou vaší vlastní modifikací.