Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

top kasína
1.
 •    48
 •    Playtech
 •    až 25,000 Kč
2. • Díky exkluzivní spolupráci s hernami garantujeme nejlepší bonusové nabídky v České republice a na Slovensku pro hráče z našeho webu. Nezapomeňte – registrovat se a hrát u heren přes náš web se opravdu vyplatí.

  Váš tým Sazej.com

 •    50+ her
 •    SkillOnNet
 •    100% až do €100, 15 spinů
3.
 •    150+
 •    SkillOnNet
 •    100% až do €100
4.
 •    NetEnt, Skill On Net, Microgaming
 •    až €450 + 310 spinů
5.
 •    19
 •    Amaya, NetEnt, Microgaming
 •    100% až do €100 + 25 spinů
warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Kaskáda

Drtivá většina hráčů rulety má zkušenost s hraním pomocí systému Martingale. Tato zkušenost je krátkodobě většinou pozitivní, při dlouhodobé hře ovšem řada hráčů narazí na překážku v podobě nutnosti navyšovat sázky až za hranici sázkového stropu stolu, u kterého hraje. To nutně vede k vysokým ztrátám, které je beze změny systému nebo důraznějšího navyšování sázek prakticky vyloučeno pokrýt.

Někteří hráči přišli s nápadem zahájit hru u stolu s nižším stropem a po jeho překročení se přesunout ke stolu, který má sázkový strop vyšší. Pokud by se náhodou stalo, že překročíme sázkový limit i zde, přesuneme se k dalšímu stolu, který bude opět nabízet možnost vyšších sázek, tudíž je riziko prohry prakticky vyloučeno. Kdybychom hráli pouze u jednoho stolu a potkala nás nepříznivá série například patnácti proher, což by zároveň znamenalo dosažení sázkového limitu, měli bychom samozřejmě velký problém tuto ztrátu kdy dohnat, protože bychom nemohli pokračovat v sázkové progresi, která nás vždy vrací do plusu. Pokud se však přesuneme ke stolu, kde lze v progresi pokračovat, je náš problém zažehnán.

Zádrhel lze spatřit v nízkých výhrách, které nás na prvním stole s nízkými sázkami čekají. V případě elektronické online rulety bychom mohli zahájit sázky v hodnotě například 0,01 dolaru, tato suma ale odpovídá i částce, kterou po úspěšném absolvování série vyhrajeme. Kdybychom tak stihli 5 výherních sérií za minutu, což je hodně nadsazený odhad, vyhrajeme za hodinu 3 dolary. To standardní prací vyděláme víc a mnohem spolehlivěji.

Jak jsme si tedy pověděli, systém Martingale ve své výchozí podobě není při dlouhodobém hraní stoprocentní, časem totiž zákonitě prohrajeme nebo budou výhry tak malé, že to téměř nestojí za řeč. Hráči se nicméně nechtěli tohoto skvělého principu tak snadno vzdát, a tak vznikla v průběhu let celá řada mutací, které minimalizují riziko i nutnost značného navyšování sázek a přitom garantují zisk, který může být pro mnoho hráčů natolik zajímavý, že budou takový systém používat i dlouhodobě. Systém Kaskáda je bez nadsázky vlajkovou lodí mezi těmito úpravami.

Stejně jako v Martingale, i zde sázíme na barvy. První čtyři sázky absolvujeme s klasickou progresí 1, 2, 4, 8. Pokud ovšem nebudeme úspěšní, přejdeme zde na druhou tzv. kaskádu, na které vsadíme pouze 2 žetony (oproti 16 v Martingale). Navazujeme sázkami v hodnotě 3, 6 a 12 žetonů. Jakmile vyhrajeme, vracíme se na začátek aktuální kaskády a pokračujeme v sázení. Takto vypadají jednotlivé kaskády v přehledné tabulce:

Jak je uvedeno výše, je důležité si především uvědomit, že po dosažení výhry nezačínáme úplně od začátku, ale vracíme se pouze na začátek kaskády, na které jsme vyhráli. Jestliže tak například uspějeme při sázce v hodnotě 10 žetonů, naše další sázka bude mít hodnotu 4 žetony, což odpovídá začátku čtvrté kaskády. To umožňuje dosažení značných zisků bez nutnosti přílišného riskování. Navíc ve velkém procentu případů padne „naše“ barva nejpozději do 4 spinů, takže můžeme vyhrávat mnohokrát za sebou vyšší částky než v klasickém Martingale, kde vyhrajeme vždy pouze základní sumu.

Není moc pravděpodobné, že byste se naučili všech 7 kaskád okamžitě nazpaměť, proto pokud se rozhodnete tento systém použít, mějte po ruce tabulku, která vám v začátcích pomůže. Časem se dostanete do fáze, kdy ji už nebudete potřebovat.

Systém Kaskáda je příjemnou úpravou progresivního Martingale, kterou ocení zejména hráči disponující nižším kapitálem, případně ti, kteří dávají přednost poklidnější hře. Patříte-li mezi ně, rozhodně dejte Kaskádě šanci. Nabízí skvělý zážitek a umožní vám lépe organizovat vaši hru.