Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

top SÁZENí
1.
  • Dlouholetá historie
  • Mobilní aplikace
  • Online kasino Vegas
2.
  • Bonus až 3,000 Kč
  • CZ lokalizace
  • Live sázky
5.
  • 30 EUR sázka zdarma
  • Live sázky
  • CZ lokalizace
Sazej newsletter

Zaregistrujte se na našich stránkách získejte pravidelné zpravodajství a exkluzivní bonusy!

warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Sázky - 10 tipů

Server Sazej.com pro své čtenáře připravil sadu deseti tipů pro sportovní sázení; jedná se o obecné i konkrétnější tipy, které mají za úkol ukázat začínajícím sázkařům, jak by měli při sázení postupovat a čemu se vyhnout.

Tipy pro sportovní sázení: 1) Sázejte rozumně 

Nesázejte podle srdce, ale podle rozumu. I když fandíte nějakému týmu či hráči, vždy objektivně zvažte, zda má skutečně šanci uspět, nebo zda je to pouze vaše přání. Tomu vaše sázení uzpůsobte.
 

Tipy pro sportovní sázení: 2) Nedablujte

Nesázejte jednu událost na více tiketů. V případě vámi neočekávaného výsledku se násobí negativní efekt, který jím byl způsoben.
 

Tipy pro sportovní sázení: 3) Udržujte se v obraze

Vždy se snažte sehnat si co nejvíce informací o sportovci nebo fotbalovém týmu, na který chcete vsadit. V případě sázení na jednotlivce hraje velkou roli vzájemná bilance (tenis), případně obliba hřiště, na kterém se hraje (golf), či povrch (tenis). Dobré je znát jejich aktuální zdravotní stav a čas strávený během turnaje na kurtu (tenis). V případě týmů je zásadní znát jeho aktuální rozpoložení a poslední výsledky. Dále je při sázení dobré sledovat zranění klíčových hráčů (všechny kolektivní sporty) a rovněž dění v klubech mimo sportovní hřiště, např. vztahy mezi hráči a trenéry, finanční situaci v klubu atd.
 

Tipy pro sportovní sázení: 4) Berte v úvahu okolnosti

Zjistěte si charakter dané sportovní události a její důležitost pro oba soupeře. Co je pro slabšího vrchol sezóny, může být pro favorita tuctový zápas. V takovém případě je dost možné, že si papírově slabší na silnějšího vyšlápne.
 

Tipy pro sportovní sázení: 5) Pozor na ženy

Buďte velmi obezřetní na zápasy žen v individuálních sportech. Papírové předpoklady mohou být někdy setřeny aktuálním stavem sportovkyň, který nesouvisí se sportovní výkonností, a to může vaše sázení zkomplikovat.
 

Tipy pro sportovní sázení: 6) Nesázejte vše 

Při vašem sázení se zařiďte tak, aby vsazená částka na jednom tiketu nepřesáhla 10 % celkových prostředků, které máte pro vaše sázkařské tipy vyhrazené.
 

Tipy pro sportovní sázení: 7) Berte v úvahu prostředí 

Při sázení nepodceňujte výhodu domácího hřiště. Bouřlivá atmosféra a nepřátelské prostředí může způsobit odchylku od papírových předpokladů.
 

Tipy pro sportovní sázení: 8) Hledejte nejlepší kurzy 

Zkuste zjistit, které sázkové kanceláře nabízí nejlepší kurzy pro vaše tipy. Tím se vaše sázení stane lukrativnější.
 

Tipy pro sportovní sázení: 9) Pozor na "zaručené" tipy

Pokud dostanete nějaké zaručené tipy, ověřte si je pokud možno u více zdrojů.
 

Tipy pro sportovní sázení: 10) Sázejte pro zábavu 

Vaše sázení by nemělo být na úkor vašeho osobního života. Pokud vaše tipy vycházejí a vyhráváte peníze, je vše v pořádku. Pokud však dlouhodobě prohráváte, sázení raději zanechte.