Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

Stručná fakta
ANO

vlastní software

2002
15
Prostředí herny:
Turnajová lobby
  • user warning: Unknown column 'field_where_play_title_value' in 'field list' query: select field_where_play_title_value from content_type_games where nid='467' in /home1/innomax/public_html/sites/all/themes/nsazej/blocktheme-gray-gradient-inner.tpl.php on line 9.
  • warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

888 Poker

888 Poker - RECENZE
Hodnocení hráče:

888 Poker se v poslední době vyhoupl na 2. místo v žebříčku návštěvnostní online heren, což jen dokazuje, že patří mezi ty nevyhledávanější a kvalitnější pokerové místnosti na hazardním trhu. Společnosti 888 Holdings, kromě této platformy dále nabízí sázkovou kancelář, online kasino a hernu a další produkty. Společný účet přináší několik výhod, např. jde o sbírání věrnostních bodů na všech platformách, různé kombinované bonusy, kdy hráč získává volná protočení v kasinu nebo naopak volné vstupy na pokerové turnaje.

V naší recenzi se však budeme soustředit pouze na hernu 888 Poker, která vznikla přejmenováním z původního Pacifik Pokeru. Ten působil od roku 1997 na trhu v USA, ale tamní legislativa donutila majitele k přechodu do Evropy. Od roku 2002 tak herna bojuje o přízeň evropských zákazníků a vzhledem k již zmíněnému 2. místu v žebříčku návštěvnosti se jí daří.

Hráči a software

Aspekty, které by mohly charakterizovat 888 Poker, jsou velký důraz na turnaje a dobrá nabídka pro začínající a nezkušené hráče. To zajištuje herně dobrou průměrnou návštěvnost a počet hráčů ve špičce až na desetitisícové hodnotě. Struktura kvality soupeřů se právě z těchto faktů vyvíjí. Není zde nouze o opravdu velké procento nezkušených rybek, které o pokeru moc neví, ale to na druhou stranu přitahuje různé profesionály, kteří lační po zisku. Herna tyto informace samozřejmě má, a proto se snaží plně pokrýt poptávku po cash games a turnajích s velice nízkým buy-inem. To právě zmíněná specifika 888 Pokeru.

Další odlišností od konkurence je hráčské prostředí. To sice prošlo v nedávné době velkou renovací, ale stále si zachovává strohý ráz, který sice neurazí, ale ani nenadchne. Barevná kombinace černé, šedé a modré je dostatečně specifická a navíc se výborně hodí při večerní hře. Programové prostředí je dostupné přímo na internetových stránkách nebo si ho hráč může stáhnout do počítače. Obě verze jsou totožné a nabízejí přehledné a jednoduché lobby. 888 Poker se soustředí na interaktivitu hráčů, kteří mohou využít mikrofonu a webkamery a hraní tak získává nový rozměr. Moderní záležitostí je využití programu pro mobilní zařízení s operačním systémem firmy Apple nebo s Androidem. Celkově jsou všechny softwary, které si firma vyvinula sama, na vysoké technické úrovni a poskytují v rámci možností dostatečně stabilní prostředí pro hraní pokeru.

Herní varianty a turnaje

V dnešní době, kdy se na vrcholu hráčského zájmu pohybuje Texas Hold’em, není kladen velký důraz na ostatní varianty pokeru. I když se některé konkurenční herny předhánějí právě v tom, která z nich nabídne více verzí, 888 Poker jde spíše konzervativnější cestou. Zákazníci, si tak mohou zahrát zmíněny Hold’em, ale i Omahu a 7 Card Stud a to v různých variantách.

Chudší nabídka her je naprosto rozumně vyvážena obrovským seznamem různých specifických turnajů a s dostatečnou škálou vstupních poplatků. Samozřejmě zde nechybí Sit & Go turnaje a to pro 2 až 120 hráčů, kteří si mohou vybrat buy-in od $0.02 až po úctyhodných $2000. Samozřejmě je větší zájem o micro limity, ale i nejvyšší příčky okupuje dostatečné množství soupeřů. Již zaběhnutou variantou je i Snap poker, při kterém jde o rychlém přesazování k dalším stolům. Jinými slovy po každém položení karet je hráč přesunut k novým soupeřům a stihne tak za stejnou dobu více her.

Pokud se bavíme o turnajové nabídce, mohli bychom zde vyplnit samostatný článek. 888 poker totiž rozjel mnoho nových akcí a své staré známé vlajkové lodě nechal stále běžet. Hráčská základna je z toho nadšená, protože tolik akce lze najít snad jen u jediného konkurenta. V seznamu turnajů tak mimo jiné najdeme Daily Challenge Series, do které patří $10 000 Monday Twins Challenge, $30 000 Tuesday Challenge, $25 000 Wednesday Challenge, $30 000 Thursday Challenge – R&A, $25 000 Friday Challenge, $25 000 Saturday Challenge a $100 000 Sunday Challenge 1R. Na všechny turnaje se lze kvalifikovat již za pár centů, což přidává šanci prakticky každému ukrojit si část z více než milionu dolarů měsíčně.

Tyto popsané akce jsou však již zaběhnuté a hráči je znají. 888 poker však přišel s Mega Series a na Highrollers Series. Všechny turnaje mají specifické zaměření a různé úrovně buy-inu a výher. 

Kdy

Název turnaje

Buy-in

Neděle

$100 000 Mega Deep Tournament

$215

Neděle

$50 000 Turbo Mega Deep Tournament

$215

Neděle

$5 000 Mega Knockout Tournament

$209

Neděle

$20 000 Mega Dozen Tournament

$12

Neděle

$3 000 Mega Micro Tournament

$3

4. neděle

$200 000 GTD Whale

$530

Každý den

$5 000 The Typhoon

$55

Každý den

$5 000 The Twister

$55

Každý den

$7 000 The Breeze

$66

Každý den

$10 000 The Monsoon

$55

Každý den

$5 000 The Lightning - 6 Max

$109

Každý den

$5 000 The Thunder - 6 Max

$55

Každý den

$8 000 The Tornado

$109

Každý den

$6 000 The Hurricane

$109

Každý den

$5 000 The Cyklone

$66

 

Bonus a věrnostní program

S nabídkou turnajů souvisí vstupní bonusový balíček i věrnostní program herny. Ještě nějakou dobu bude k dispozici speciální akce, která nabízí novým zákazníkům $88 balíček bez nutnosti jakéhokoli vkladu. Balíček obsahu $2 v podobě skutečných peněz, $6 ve vstupenkách – konkrétně 6 vstupenek na turnaje s buy-inem $1 a zbývajících $80 jako bonusovou částku. Ta se uvolňuje na účet hráče po $8 vždy, když nasbírá 250 věrnostních bodů. Opět se jedná o $2 v penězích a $6 ve vstupenkách. Výhody u 888 Pokeru však tímto nekončí. Základem totiž stále zůstává vstupní balíček, který získá každý nově registrovaný hráč po provedení prvního vklad. Ten obsahuje 100% navýšení vložené částky až do hodnoty $400 a 9 vstupenek do zajímavých turnajů. Jedna z nich platí pro $100k First Depositors Challenge jehož vítězové získají na oplátku volný lístek do Sunday Challenge. Druhou vstupenku může hráč využít v turnaji $1000 Depositors Frerolls a se 7 zbývajícími si zahraje $500 First Depositors Freerolls.

To už samo o sobě přináší spoustu zajímavých možností, jak se dostat k zisku, ale tím hlavním je zmíněný First Depozit Bonus. Hráč musí vložit na svůj účet minimálně $20 a následně sbírat hraním Status Points. Když například vloží $100 musí na uvolnění každých $10 získat 100 bodů.

Status Points jsou důležité nejen pro uvolnění bonusů, ale hlavně ve věrnostním programu platforem 888. Ten prošel proměnou stejně jako software. Od nedávné doby tak nabízí velice dobře promyšlený systém hráčských statusů, získávání výhod a velmi zajímavý VIP obchod. Status Point hráč obdrží po každé cash games hře, ve které odevzdá část financí do rake, a taky po zaplacení poplatku při vstupu do některého z turnajů. Za každý $1 si tak zákazník na svůj účet připíše 2 body a dle této tabulky se může kvalifikovat do jednotlivých levelů:

Měsíční status

Úroveň

Požadované SP za měsíc

RP za SP

Blue

0

1.0

Iron

10

1.0

Chrome

25

1.0

Copper

50

1.0

Bronze

100

1.0

Silver

500

2.0

Gold

1 500

4.5

Platinum

4 500

9.0

Roční status

VIP úroveň

Požadavky SP za rok

RP za SP

VIP

60 000

13.5

VIP Diamond

1 000 000

18.0


Hráčský status následně ovlivňuje několik věcí. Prvně jde o poměr mezi Status Points a Reward Points. Věrnostní body totiž slouží jako platidlo ve VIP obchodě a vyšší statusy jsou tedy velice výhodné. Dalšími benefity je zpřístupnění k různým speciálním atraktivním dárkům a hlavně volné vstupy na spoustu zajímavých freeroll turnajů. Ty jsou dostupné právě podle toho, na jakém levelu hráč je. Nováčci na stupni Blue mohou každý den bojovat o $75. Pro level Iron je navíc přístupný $100 freeroll, pro Chrome jde o $200 a Copper má $300 denně. Dále je zde každý týden turnaj o $750 pro úroveň Bronze a $1 000 pro Silver. Zákazník na levelu Gold může měsíčně navíc bojovat o dalších $4 000 a s levelem Platinum o $7 000. Celkem se na nejvyšší měsíční úrovni rozdává $54 000. Ještě dodejme, že VIP roční statusy mají volný přístup do všech turnajů.

Zákaznická podpora

Téměř každý zákazník občas potřebuje pomoct nebo vyřešit nějaký problém. Internetové společnosti to samozřejmě vědí, a proto se snaží nabídnout solidní nápovědu a pro složitější případy komunikační kanály se zaměstnanci. 888 Poker tyto má tyto aspekty na kvalitní úrovni a dobře to lze vidět právě na nápovědě a na pokerové škole. Několikrát zmiňované soustředění na začínající hráče je v tomto případě naprosto konkretizováno až přehnaně podrobným návodem pro hraní pokeru. Každá funkce programu, tlačítko v lobby nebo jednotlivé pomůcky mají svůj popis, což dost zjednodušuje orientaci právě nezkušeným nováčkům.

Stejně tak zákaznická podpora, která se pyšní několika oceněními za kvalitu, je na vysoké úrovni a přináší zákazníkovy pomocnou ruku v každém okamžiku. Nic není dokonale, takže můžeme možná trochu oplakat absenci české podpory, ale v dnešní době je angličtina již dostatečně dostupným jazykem. Důležité jsou tedy možnosti, jak se se zaměstnanci spojit a těch je hned několik. Nejrychlejším způsobem je live chat, do kterého se hráč dostane jedním klikem přímo z herního programu. Okamžitě se mu začne věnovat operátor, který je nápomocný a snaží se dělat dobré jméno své firmě. Dále je k dispozici telefonní číslo s mezinárodním předčíslím a také emailová adresa. Reakce na dotaz prostřednictví emailu je v porovnání s konkurencí na dobré úrovni a rozhodně nijak neurazí.

Vklady a výběry

Na konci recenze se podíváme na platební metody, které herna 888 Poker nabízí. V dnešní době jsou mezi konkurenčními online herními společnostmi v této oblasti jen malé rozdíly. 888 Poker je však dobrou volbou z jednoho prostého důvodu – platby ani výplaty z účtu nejsou zatížený žádným poplatkem a to může být pro některé zákazníky dost důležitým faktem.

Když se podíváme na konkrétní možnosti, můžeme konstatovat, že je seznam dostatečně dlouhý. Na prvních příčkách s ohledem na oblíbenost jsou platební karty (Visa, MasterCard) a internetové peněženky (Skrill, PayPal, WebMoney, Entropay). Následuje je klasický bankovní převod, který však může trvat několik dní. Mezi poslední možnosti, které jsou dostupné pro hráče v České republice, můžeme zařadit předplacené služby (Paysafecard, Ukash) a různé šekové a wire platby.

Rozhodně není pochyb o tom, že značka 888 Poker je stále populárnější a hráčská základna se slušným tempem zvětšuje. Mohou za to kvalitní služby a zajímavá nabídka bonusů a akcí. 888 Poker se tak dá doporučit nováčkům i pokročilým hráčům.

Navštivte 888 Poker