Menu

Primary links

Stručná fakta
ANO

Microgaming

2006
17
Prostředí herny:
Turnajová lobby
  • user warning: Unknown column 'field_where_play_title_value' in 'field list' query: select field_where_play_title_value from content_type_games where nid='1139' in /home1/innomax/public_html/sites/all/themes/nsazej/blocktheme-gray-gradient-inner.tpl.php on line 9.
  • warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Betway Poker

Betway Poker - RECENZE
Hodnocení hráče:

Stejně jako mnoho jiných firem poskytujících online zábavu, vznikl Betway na platformě sázkové kanceláře. Dobrá popularita však brzy vedla k otevření online kasina a pokerové herny. Ta je připojená k síti Microgaming, kde sice není velká hráčská základna, ale na druhou stranu jde o ideální místo pro začátečníky.

Hráči a software

Na účtu Betway lze volně přecházen mezi všemi platformami a hodně hráčů toho využívá. K pokerovým stolům tedy usedá mnoho nováčků nebo nezkušených rybek. Samozřejmě musíme počítat i s několika málo znalými hráči, kteří číhají právě na takové možnosti zisku. Celkově je však prostředí přívětivé k učení a poznávání pokeru. Program sítě Microgaming je v provozu už nějaký ten pátek, takže asi moc moderně založených hráčů nenadchne, ale na druhou stranu je velice přívětiví k nárokům na hardware. Betway si vybral modrou a oranžovou barvu lobby a stolu, což je poměrně zvláštní kombinaci. Na funkčnost programu to samozřejmě nemá vliv a samotný poker to neomezuje.

Herní varianty a turnaje

Co se týče pokerových variant, jde o klasický výčet Texas Hold'emu, Omahy, 7 Card Studu a 5 Card Drawu. Nováčci se mohou dostatečně proškolit na limitech €0,05/€0,10, což je oproti konkurenci výše, než jsme zvyklí. Stejně tak horní hranice je zakončená na brzkých €200/€400. To však neznamená, že by celkový počet stolů nebyl dostatečný. Turnaje lze rozdělit na pravidelné a Sit & Go. V druhé kategorii najdeme širokou škálu možností s různým počtem hráčů a velikostí vstupenek. Ani klasické turnaje nezůstávají pozadu. U Betway lze hrát mnoho akčních titulů, mezi které řadíme €40 000 Sunday Showdown, €12 000 Sunday Drive nebo každodenní €8000 Mosh Pit.

Bonus a věrnostní program

Pro nové hráče své pokerové herny má Betway připraven vstupní balíček složený z bonusu na první vklad a dvanácti vstupenek na týdenní freerollové akce. Zmíněný bonus navyšuje vklad o 200% až do hodnoty €750. Stačí hned po registraci vložit na účet peníze a následně hrát poker. Po nasbírání dostatečného počtu bodů, konkrétně 100 na každý $1, bude připsána celá bonusová částka. Časový limit je v tomto případě nastaven na 45 dní. Věrnostní program, do kterého také spadá sbírání bodů, umožňuje progresivní postup za lepšími výhodami. Čím více bodu hráč získá hraním, tím vyšší level je mu přiřazen a o to lepší poměr při vyplacení peněz má. Za odevzdání poplatků u turnajů nebo cash games získává hráč 10 bodů za $1. Zpětný poměr na vyplacení peněz se liší podle pěti statusů, kterých je možno pravidelným hraním dosáhnout.

Podpora, finance a závěr

Nakonec se podívejme na několik zásadních věcí. Zákaznická linka funguje v češtině a umožňuje komunikaci pomocí emailu, telefonu nebo live chatu. Převod peněz na účet lze uskutečnit pomocí přímého bankovního styku, předplacenými službami Ukash a Paysfecard, elektronickými peněženkami Skrill, Neteller, Click&Buy, Entropay a Click2Pay, a také platebními kartami Visa a Mastercard. U výběru musí zákazník počítat s jistým omezením, které je však klasické pro všechny herny. Betway je kvalitní značkou, která si svou popularitu získala u sázkových tipů. Tuto kvalitu si přenesla i do pokerové herny a zákazníci se tak mohou těšit na poctivý poker dostupný i pro nováčky.

Navštivte Betway Poker