Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

Stručná fakta
ANO

vlastní

2001
9
Prostředí herny:
Turnajová lobby
  • user warning: Unknown column 'field_where_play_title_value' in 'field list' query: select field_where_play_title_value from content_type_games where nid='511' in /home1/innomax/public_html/sites/all/themes/nsazej/blocktheme-gray-gradient-inner.tpl.php on line 9.
  • warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Party Poker

Party Poker - RECENZE
Hodnocení hráče:

Party Poker je prakticky jedna z nejstarších online heren na trhu. Ve své historii prošla mnoha změnami a dokonce se dokázala probojovat na první příčky v hráčské návštěvnosti. V roce 2011 ustála tvrdou ránu v podobě uzavření amerického trhu a musela začít bojovat v jiných částech světa. I díky tomu se dokázala aktivně zapojit do evropského pokerového koloběhu a čeští hráči si tak mohli vychutnávat kvalitní nabídku. V roce 2014 se společnost spojila s dalším gigantem – bwin – a měla tak začít nová éra růstu. To se v podstatě podařilo, jenže pokerová krize zpomalila firemní ambice a začalo se uvažovat o další finanční změně. Rok 2015 tak přineslo boj o znařku bwin.party, kterou pravděpodobně vyhrál 888 Holdings. Následky tohoto spojení se dozvíme až na začátku roku 2016. Proto se v naší recenzi podíváme pouze na samostatnou hernu, která zatím sdružuje hráče Party Poker a bwin a nabízí velmi zajímavou pokerovou alternativu.

Bonusy a výhody

Hned na začátku recenze jsme informovali o velice lákavém bonusu. Díky spolupráci našeho webu a herny Party Poker mohou zákazníci usilovat o 100% navýšení prvního vkladu až do hodnoty $500. Tento bonus je jedinečný v tom, že při registraci mimo naše stránky je omezení nastaveno na pouhých $50. Podmínky pro udělení jsou docela konkrétní a každý hráč si může ujasnit, zda na bonus dosáhne. Po registraci přes jeden z odkazů stačí vložit určitou částku a následně hrát poker s reálnými penězi. Přitom zákazník sbírá Party body (viz níže) a za každých 8 bodů získá $1. Bonus je vždy rozdělen na 5 částí, které jsou uvolňovány postupně, a hráč má na zisk celého benefitu 120 dní. Pro upřesnění si můžeme uvést příklad, kdy zákazník vloží po registraci $300. Bonus ve stejné hodnotě bude rozdělen na části po $60 a na každou z nich musí hráč nasbírat 60 x 8 = 480 bodů. Celkem je tedy potřeba do vypršení časového limitu získat 2400 bodů.

Party body jsou velice důležité i v případě věrnostního programu. Herna už od prvopočátku nabízela velice propracovaný systém odměn, který byl hráči hojně chválen. Jednoduše se dá říct, že zákazník sbírá hraním body, ty určují jeho status a také slouží jako platidlo ve VIP obchodě. Jeden bod je hráči udělen za odevzdání $0,50 do rake u cash games nebo do poplatků v turnaji. Například za turnaj s buy-inem $215 je stržen poplatek herně v hodnotě $15 a bodový zisk činí 30 Party bodů. S věrnostním programem také úzce souvisí tzv. status hráče. Ten závisí na počtu bodů získaných za měsíc, případně za čtvrtletí. Konkrétní hodnoty potřebných bodů jsou uvedeny v tabulce:

Úroveň

Body za měsíc

Body za čtvrtletí

Bronz

0

-

Silver

50

-

Gold

750

-

Palladium

-

2000

 

Postup na jednotlivé statusy je tedy jasný, ale otázkou zůstává, jaký je mezi nimi praktický rozdíl. Lepší úroveň přináší hráčům nejen lepší ceny ve VIP obchodě, ale hlavně přístup k vyšším bonusům.

Registrace a platby

Nevýhodou oproti některým konkurenčním hernám je to, že stránky ani program nejsou dostupné v češtině.  To však naštěstí nijak neznemožňuje rychlou registraci a stažení softwaru. Programové zázemí herny je velice kvalitní a navíc v roce 2013 prošlo výrazným vylepšením. Hráči si mohou vybrat z verzí pro Windows, Mac, Linux nebo hrát přímo ve svém webovém prohlížeči. Výhodou je i dostupnost mobilní verze pro iPhone a mobily s Androidem, která je svižná, graficky zvládnutá a umožňuje hraní Fast Forward Pokeru. Zmíněné vylepšení softwaru spočívalo jak ve změně grafického kabátku, tak v aplikaci nových prvků známých například ze sociálních sítí. Zákazníci se mohou kamarádit, získávat informace o úspěších ostatních, ale hlavně plnit různé pokerové mise a bojovat o volné vstupenky do freeroll turnajů. Ty jsou konkrétně popsány níže, ale je třeba říct, že systém Misí a Úspěchů je po prvních dětských chybách dobře propracovaný a poskytuje i nováčkům kvalitní možnosti při pochopení podstaty pokeru a budování bankrollu. Také barevné schéma herny prošlo změnou a moderní prostředí s převažující bílou se líbí většině stálých zákazníků.

Počet dostupných platebních metod, rychlost převodu a schválení výplaty jsou pro mnohé hráče hlavním aspektem při výběru pokerové herny. Tento fakt u Party Poker moc dobře ctí, a proto mají v nabídce hned 11 platebních možností dostupných pro Českou republiku. Jen pro vklad jsou k dispozici bezhotovostní předplacené služby od společností Ukash a Paysafecard, díky kterým je možno platit na internetu po zakoupení kupónu v kamenné prodejně. Pro zákazníky, kteří nemají bankovní účet, je také možné převést finance ze svého telefonního účtu, ale i zde musí počítat s tím, že jediným způsobem, jak získat akumulovanou výhru, je požádat o vyplacení šeku. Zde nastává problém v tom, že je nutno šek poslat poštou a časově i finančně jde o náročnou službu. Proto bychom rádi doporučili využívání ostatních platebních metod, mimo jiné platebních karet Visa, MasterCard a Diners Club, internetových peněženek Skrill, Neteller a Entropay nebo klasického bankovního převodu. Pro zákazníky Raiffesisenbank a eBanky je možný přímý bankovní styk přímo z internetového rozhraní účtu eKonto. Ve všech případech je rychlost vkladu velice přívětivá a navíc má hráč možnost stejným způsobem své peníze získat zpět do vlastnictví. Po shrnutí všech informací, pozitiv a nedostatků se dá říct, že herna Party Poker patří k lepšímu průměru a novým zákazníkům může díky svému výhodnému bonusu hodně nabídnout. Na konci července 2015 se navíc Party Poker rozhod zrušit poplatky za výběr přes některé služby, konkrétně platební karty, bankovní převod a některé druhy elektronických peněženek.

Hry a turnaje

Party Poker má v nabídce několik obvyklých variant. Hráči si mohou vybrat mezi Texas Hold’em ve verzích No-Limit, Pot-Limit a Fixed-Limit, Omaha ve verzích Pot-Limit a Pot-Limit Hi-Lo a 7 Card Stud Fixed-Limit. Jistě nepřekvapí, že největší podíl na návštěvnosti má No-Limit Texas Hold’em, ale v poslední době se více hráčů obrací i k Pot-Limit Omaze. Hráčská základna je dost široká, čemuž se musela přizpůsobit nabídka stolů. Sázky na Party Poker začínají na micro-stakes limitech v hodnotě $0,01/0,02 a přes několik různých levelů se hráč dostává až k velkým sázkám. Hráči, kteří si tady chtějí užít pořádnou dávku adrenalinu nebo si hodně věří, mohou změřit své síly s profesionálními soupeři a bojovat o šťavnaté sumy.

Souvislost s cash games má i turnajový program. Pro hráče je dobré, když střídá tyto dvě disciplíny. I když se na první pohled může hraní turnajů zdát časově náročné, velikost banků u garantovaných akcí je natolik lákavá, že stojí za pozornost. Nejvíce asi zaujme nedělní $200 000 Guaranteed, který je největším turnajem hraným na síti Party Poker. Za $200 se mezi sebou střetávají pokeroví matadoři i nováčci. Ač se to může zdát nelogické, zákazníci, kteří mají málo peněz, se mohou na tuto akci také probojovat. Stačí se za buy-in v hodnotě mezi $1 a $50 přihlásit na jeden z kvalifikačních turnajů a následně vyhrát volnou vstupenku. $150 000 Guaranteed tak každý týden dokazuje, že se v pokeru dá za pár dolarů vybojovat pohádková výhra. Kdo se v průběhu týdne nemůže tohoto turnajového svátku dočkat, může se přihlásit na jeden z dalších garantovaných turnajů, kterých jsou zde desítky. Vstupní poplatky se pohybují od $0.05 do $500 v závislosti na garanci, která začíná na $500 a dosahuje až $100 000 (pokud nepočítáme zmíněný nedělní speciál).

Podpora a bezpečnost

Nedostatek v přeložení stránek lze odpustit solidním přístupem zaměstnanců, kteří se snaží našincům vyjít vstříc a dokáží porozumět i základním verzím světových jazyků. V dnešní době se díky použití internetových překladačů není třeba pozastavovat nad tímto faktem. První pomocí je tak pro každého hráče stránka Často kladených otázek a dobře zpracovaná nápověda. Obojí se dá využít při základních problémech kolem registrace, vkládání financí apod. Pro nováčky jsou připravena základní pravidla dostupných her a rady, které jim do začátku rozhodně pomohou. Dalším stupněm je při hledání pomoci kontaktování zaměstnanců herny. Absence češtiny je zde kompenzována několika možnostmi, mezi kterými je telefonní spojení, fax, email a live chat. Každý si tak může vybrat, na jakou úroveň komunikace si troufne, ale ve všech případech se dočká rychlé a jasné odpovědi. Po shrnutí všech informací, pozitiv a nedostatků se dá říct, že herna Party Poker patří k lepšímu průměru a novým zákazníkům může díky svému výhodnému bonusu hodně nabídnout.

Navštivte Party Poker