Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

Stručná fakta
ANO

vlastní software

2001
15
Prostředí herny:
Turnajová lobby
  • user warning: Unknown column 'field_where_play_title_value' in 'field list' query: select field_where_play_title_value from content_type_games where nid='849' in /home1/innomax/public_html/sites/all/themes/nsazej/blocktheme-gray-gradient-inner.tpl.php on line 9.
  • warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Pokerstars

Pokerstars - RECENZE
Hodnocení hráče:

 

PokerStars je v online světě pojem, který zná téměř každý. Společnost, která od roku 2001 popularizuje poker a buduje si své jméno, patří na vrchol žebříčku pokerových heren. Ať jde o nabídku turnajů, počet zákazníků nebo seznam známých hráčů, ve všem je PokerStars prakticky tím nejlepším, co může pokerový trh nabídnout. Rok 2015 přinesl v u tohoto pokerového titána mnoho novinek. Změna majitele totiž předznamenala věci, které by asi nikdo dříve nečekal. Začalo to otevřením kasina a sportovní sázení a pokračovalo angažováním exkluzivních sportovních hvězd, které dělají PokerStars reklamu. Mimo jiné jde o Cristiana Ronalda nebo Neymara Jr. K tomu zde samozřejmě stále působí velká pokerová jména, jako jsou Chris Moneymaker, Daniel Negreanu, Jason Mercier nebo Čech Martin Hrubý. To je dobrá reklama, ale pro nás obyčejné hráče je třeba se podívat na ostatní nabídku herny.

Bonusy a VIP program

Vstupní bonus, který navyšuje první tři vklady o 100 % až do společné hodnoty $600, nepatří mezi největší. Na druhou stranu má tento benefit rozumné podmínky pro splnění. Na získání bonusové částky má zákazník šest měsíců od konkrétního vkladu. Za tu dobu musí pro uvolnění každých $10 nasbírat 200 VPP bodů. Při registraci musí zákazník zadat kód STAR600 a např. vložit na svůj účet $200, při hraní s reálnými penězi získává body VPP.

Dále PokerStars nabízí nespočet krátkodobých akcí, misí a výzev, které přináší hráči skvělou zábavu a cíl. Jednou cestou je uplatnění ve věrnostním programu, ve kterém je důležité sbírání bodů při hraní s reálnými penězi. To se děje automaticky při přihlášení na turnaj nebo při hraní cash games. U PokerStars existují dva druhy bodů - StarCoins (SC) a Frequent Player Points (FPP). SC slouží jako platidlo a hráč je získává podle předem daného systému. VPP body pak dopovídají hodnotě peněz odevzdaných herně. V každém případě je zde připraveno šest úrovní jejich dosáhnutím získává zákazník další odměny a zpřístupní se mu skvělé turnaje a nabídky.

VIP úroveň

VPP

Výhody

Bronze Star

0

$2500 freeroll týdně, $5000 freeroll měsíčně, až 169 SC

Chrome Star

100

$10 000 freeroll týdně, $20 000 freeroll měsíčně, až 1490 SC

Silver Star

500

$10 000 freeroll týdně, $30 000 freeroll měsíčně, až 9375 SC

Gold Star

2500

$100 000 freeroll týdně, až 33 875 SC, převod na $300

Platinum Star

7500

+ až 455 500 SC, balíčky do živých i online turnajů

Supernova

100 000

+ přístupné všechny položky v obchodě (jediný roční status)

 

Registrace a platby

První krůčky po kliknutí na jeden z odkazů jsou poměrně příjemné, protože web herny je velmi dobře zpracován. Od února 2015 funguje na nové doméně PokerStars.eu, kde byli přemístěni všichni evropští hráči. Na stránkách si lze stáhnout software, který je díky své sofistikovanosti poměrně velký, ale nabízí opravdu extrémní množství nastavení. Je pravda, že se najdou lidé, kteří s tím mají problém, ale v konečném důsledku jsou možnosti individuálních úprav programu vítanou cestou.  Přímo v programu lze sázet nebo hrát v kasinu a to dokonce i živé hry.

Čeští zákazníci mohou momentálně využít jeden z 16 způsobů pro vklad finančních prostředků na svůj herní účet. Na prvních třech místech nabídky jsou platby přes tuzemské mobilní operátory (Vodafone, T-Mobile, Telefonica O2). Dále jsou zde internetové peněženky (Skrill, Neteller, Entropay, WebMoney), které poskytují rychlý a bezpečný převod. Stejnou rychlost mají i platební karty (Visa, MasterCard) nebo moderní online bankovní převod (eKonto, TrusPay). Zákazníci tak mají možnost pohodlného převodu peněz, pokud mají na svém bankovním účtu tyto služby povoleny. V případě, že tomu tak není, mohou zaslat finance klasickým bankovním převodem. V neposlední řadě PokerStars podporuje platbu bezhotovostními předplacenými kartami (Paysafecard, Ukash). Nakonec dodejme, že pro výběr financí z účtu může hráč využít metodu, kterou již použil pro vklad.

Hry a turnaje

PokerStars se díky svému prvenství na žebříčku online heren snaží rozvíjet pokerové prostředí a přinášet množství nových herních variant. Dlouhodobě nejpopulárnější je Texas Hold’em poker. Tuto verzi hraje velké procento zákazníků všech online heren, ale v poslední době se stále více hráčů přiklání i k jiným variantám. PokerStars má v nabídce např. Omahu, 7 Card Stud ve všech verzích, H.O.R.S.E a H.O.S.E turnaje, 2-7 Triple Draw, 5 Card Draw, Razz, 2-7 Single Draw Lowball, Badugi, 8-Game, Mixed Hold´em, Mixed Omahu Hi/Lo nebo i novinky, jako je 5 Card Omaha nebo 6 Card Omaha. Populární novinkou je tzv. Fast-Fold poker, který představuje novou variantu. Po každé hře se zamíchá složení stolů a hráči jsou navíc přesunuti do nové hry okamžitě po zahlášení foldu. Celkově tedy koncept velice zrychluje hraní i požitek z pokeru.

Solidní je i nabídka Sit & Go turnajů, která obsahuje nepřeberné množství úrovní a zahrnuje všechny dostupné herní varianty i počty hráčů u stolů. Lze si zahrát proti jednomu i proti 990 soupeřům. Absolutní novinkou jsou však Spin & Go turnaje, které nabízejí nevídanou kombinaci nahodilé výhry a souboje tří hráčů. Stačí si vybrat vklad z $1, $3, $7, $15, $30, $60 a $100 a následně si počkat na zobrazení výhry. Ta se pohybuje od dvojnásobku až po tisícinásobek. Lze tedy bojovat až o neuvěřitelných $300 000, což rozhodně stojí za pozornost. U většiny her bere celou výhru nejlepší ze tří hráčů, ale v případě největších jackpotu si cenu útěchy odnesou i druhý a třetí. Díky tomu lze prakticky ve vteřině navýšit bankroll o tisíce dolarů.

Co se týče nabídky turnajů, i v té nasazuje herna vysokou laťku. První krůčky mohou hráči udělat na freerollech, ale zahrát si za poplatek lze již od jednoho centu. Množství všech turnajů je poplatné hráčské základně, která vyžaduje pořádnou dávku pokerové akce. Logicky se s vyšší garancí prizepoolu zvyšuje i buy-in, a to až do hodnoty $530. Každý den se na PokerStars koná neuvěřitelných 200 turnajů. Když se bavíme o turnajích, nesmíme zapomenout na sobotní a nedělní porci bohatě dotovaných turnajů. Ty mají dohromady garanci v hodnotě $3 250 000! Mezi sobotní akce je třeba vzpomenout $100 000 Saturday Splash, $100 000 Saturday Super-Knockout a mnoho dalších. Ještě bohatší je seznam turnajů, které si zákazníci mohou zahrát každou neděli. Výběr zahrnuje freeze out turnaje i hry s možností rebuy stejně jako u sobotních velikánů. Všechny události se na rozdíl od soboty hrají ve variantě No-Limit Texas Hold´em:

Turnaj

Garance

Buy-in

Začátek (CET)

Sunday Spark

$25 000

$1

10:00

Sunday Kickoff

$100 000

$109

14:00

Sunday Warm-up

$500 000

$215

17:00

Sunday Rebuy

$225 000

$109 (R+A)

18:00

Sunday Storm

$300 000

$11

19:30

Sunday Milion

$1 000 000

$215

20:30

Sunday 500

$300 000

$530

21:30

Sunday Second Chance

$175 000

$215

22:30

Sunday 6-Max

$100 000

$162

23:00

Sunday Supersonic

$125 000

$215

00:30

 

Podpora a bezpečnost

Dobrá komunikace je základem každé kvalitní pokerové herny. U PokerStars musí kalkulovat s tím, že se na jejich zaměstnance obrací obrovské množství zákazníků. Proto je preferováno spojení pomocí emailu. Pokud má hráč nějaký jednoduchý problém nebo si neví rady v základních otázkách, nalezne na webu herny velice dobře zpracovanou nápovědu. Pokud to nestačí, může se obrátit na podporu zmíněným emailem. Zaměstnanci komunikují v českém jazyce, což je příjemnou výhodou oproti některým konkurenčním hernám. V případě zásadních problémů je možná i komunikace přes telefon, ale to jen po zaslání čísla a následném hovoru z herny. Bezpečnost každé transakce zajišťuje několik úrovni ochrany, od kontroly osobních dokladů, přes šifrování informací a generátor náhodných čísel až po licenci u evropské herní komise. PokerStars si dává pozor na to, aby všechno probíhalo hladce a v pořádku.

Navštivte Pokerstars