Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

Stručná fakta
ANO

vlastní software

2001
15
Prostředí herny:
Turnajová lobby
  • user warning: Unknown column 'field_where_play_title_value' in 'field list' query: select field_where_play_title_value from content_type_games where nid='849' in /home1/innomax/public_html/sites/all/themes/nsazej/blocktheme-gray-gradient-inner.tpl.php on line 9.
  • warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Pokerstars

Pokerstars - RECENZE
Hodnocení hráče:

 

Celosvětově známá pokerová online herna PokerStars započala svou pouť v roce 2001. Za svou historii zažila několikrát významné i hořké události, ale postupem času se dostala na pevní příčku žebříčku popularity a již několik let válcuje konkurenci. Prakticky každý pokerový hráč o této firmě slyšel, a pokud ji nevyzkoušel, tak to s radostí udělá. I když byl začátek roku 2017 smutný pro mnoho českých hráčů, protože aplikace nového loterijního zákona zablokovala přístup k většině hernám, PokerStars se prodralo přes složitý systém získání licence a nyní je plně v provozu i pro našince. Pojďme se společně podívat, jakým způsobem se lze zaregistrovat, jaké možnosti herna nabízí a s jakými výhodami a bonusy můžeme počítat.

Registrace a platby

Samotná registrace je rozdělena na dvě částí – online a potvrzení totožnosti na úřadě. Část na internetu je dostupná po kliknutím na kterýkoli zde dostupný odkaz, kdy se zákazník ocitne na doméně PokerStars.cz. Zde stačí jediným tlačítkem stáhnout a následně nainstalovat software, ve kterém se nachází formulář pro vyplnění všech potřebných osobních údajů. Po jeho správném průchodu může klidně nový zákazník vložit peníze a hrát, ale odstartuje mu také třicetidenní lhůta na dokončení registrace ověřením totožnosti. To probíhá na většině obecních úřadů, kde za poplatek obdrží zákazník papír s potřebnými údaji, které je nutné zaslat zaměstnancům PokerStars. Dodejme, že bez dokončení registrace je účet zablokován, a případné výhry nemohou být vyplaceny.

Jak bylo řečeno, vložit peníze lze už po prvním kroku. Pro české hráče je momentálně hlavním způsobem převod pomocí bankovního účtu nebo zaslání financí přes platební kartu. Obě metody jsou bez poplatků, avšak před žádostí o výběr je požadováno prokázání vlastnictví účtu. U karty to je například fotografie, u bankovního účtu se jedna o výpis z posledních tří měsíců.

Hry a turnaje

Registrace a finance umožní vstup do ohromného světa plného desítek pokerových variant a stovek volných stolů. Naštěstí se povedlo udržet kontakt českého hráčského pole s tím světovým, takže jsou zde statisíce soupeřů denně. Ti převážně vyhledávají stoly s variantou Texas Hold'em, která je již léta stálící. Z hlediska cash games stolů naštěstí nový loterijní zákon nijak nenarušil nabídku, stejně tak je dostupná rychlá verze Zoom. Ta umožňuje hned po složení karet přesun k jinému stolu s jinými soupeři, čím se výrazně zvyšuje počet odehraných her za určitou dobu.  

I Sit & Go turnaje mají vysokou popularitu a pro české hráče nebyly až na jednu výjimku omezeny. Bohužel si z hlediska loterijního typu hry nemůžeme užít Spin & Go stoly, ale celková nabídka ostatních možností je poměrně slušná. Najdou se zde hry s malým, středním i velkým počtem hráčů, konkrétně až po 180. Výplatní struktura je zde štědrá a částečně tyto turnaje suplují MultiTable akce. Ty se totiž po spuštění PokerStars.cz dočkaly také omezení. Pro české hráče se objeví jen ty turnaje, které před svým startem vyberou alespoň 50% výplatní hodnoty. To bohužel vylučuje většinu re-buy dotované akce a podobně tipy her. Najdeme zde pouze některé freezout turnaje apod. I tak má PokerStars pořád širší nabídku, než měli jeho konkurenti v předešlých letech.

Bonusy a VIP program

Samotné bonusové prostředí se muselo z povahy licence také upravit. Naštěstí se podařilo herně několik pozitivních věcí. Tou první je vstupní bonus, který je momentálně na 200% do hodnoty $40. Každý nový zákazník, který vloží $20 může postupně počítat až se $40 pomocnou injekcí na hru, v závislosti, jaký způsobem registrace a hraní zvolí. Ti, kteří nejdříve úplně dokončí registraci a verifikují svůj účet na úřadě, získají dvakrát $15 a jedenkrát $10 ve třech dnech, kdy získají 0,01 VPP bodu (viz níže). Druhá skupina zákazníků, která vloží peníze už po online registraci, získá nejdříve dvakrát $5 za 0,01 VPP ve dvou dnech a zbývajících třikrát $10 za 0,01 VPP si mohou zasloužit až po dokončení celé registrace. Tato akce je pak doplněna různými speciálními akcemi atd., přičemž my se blíže podíváme na VIP program.

Ten úzce souvisí s oněmi VPP body, tedy VIP Poker Point. Zákazníci je sbírají za poplatky u turnajů a cash games stolů a jejich množství určuje hráčskou úroveň. Těch je u PokerStars šest, přičemž každá vyšší přináší lepší výhody. Na základním levelu může hráč získat až 169 StarsCoin, což je místní platidlo. To slouží pro nákup ve VIP obchodě, kde najdeme vstupenky, věcné ceny, peníze atd. Naopak nejvyšší stupínek programu přináší více než 50 000 SC a umožňuje využít každé akce, na kterou jen pomyslíme.

Podpora a bezpečnost

Závěr patří zákaznické podpoře, bezpečnosti a zhodnocení celé herny. Čeští zákazníci mohou čerpat z široké knihovny často pokládaných otázek, kde povětšinou najdou řešení svých problémů. Pokud se tak nestane, mohou požádat o pomoc zaměstnance PokerStars pomocí emailové adresy, nebo online formuláře. Reakce jsou dostatečně rychlé a věcné. Díky licenci, kterou PokerStars získala jako první herna v České republice je zde i naprostá bezpečnost všech finančních i informačních transakcí. Herna složila padesáti miliónovou kauci, čímž kryje jakékoli případné problémy. Naprostá kontrola ze strany Ministerstva financí je velkou devízou PokerStars, a proto registraci u ní plně doporučujeme.  

Navštivte Pokerstars