Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

Stručná fakta
ANO

Microgaming (MPN)

2006
12
Prostředí herny:
Turnajová lobby
  • user warning: Unknown column 'field_where_play_title_value' in 'field list' query: select field_where_play_title_value from content_type_games where nid='850' in /home1/innomax/public_html/sites/all/themes/nsazej/blocktheme-gray-gradient-inner.tpl.php on line 9.
  • warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Red Kings

Red Kings - RECENZE
Hodnocení hráče:

Společnost RedKings funguje na hazardním online trhu už několik let a nabízí mnoho různých zábavních platforem. Kromě kasina nebo sázkové kanceláře je to i pokerové herna, která do nedávna fungovala na síti OnGame, ale vzhledem k tomu, že síť ukončila činnost, musela herna hledat nové útočiště. Novým partnerem se tak stal Microgaming a jeho síť MPN.

Hráči a software

I když síť MPN nepatří k největším, má stále svůj potenciál. Základna obsahuje mnoho začátečníků a rekreačních hráčů a přináší mnoho zajímavých akcí. Na druhou stranu vyšší limity her nejsou nijak obsazované, což by mohlo někomu vadit. Trochu archaické prostředí programu prošlo v poslední době několika změnami a stejně byl vylepšen samotný herní plán. Hráči se mohou těšit na červenou a černou barvu, které jsou pro RedKings typické. Rychlost a náročnost programu jsou ideální i na starých počítačových sestavách a skvěle zpracovaná je také mobilní verze. Ta umožňuje hrát u cash games stolů ve všech dostupných variantách.

Herní varianty a turnaje

Pokud se podíváme na seznam herních verzí, najdeme No-Limit Texas Hold’em, který přitahuje největší pozornost, ale také Omahu, Omahu Hi/Lo, 5 Card Draw, 7 Card Stud a 7 Card Stud Hi/Lo Hráči si mohou vyzkoušet, klasické i turbo varianty, a k tomu nesmíme zapomínat na moderní fast fold hry, nazvané BLAZE, které přinášejí do pokeru velkou dávku adrenalinu. Sázky začínají na hodnotě €0,02/€0,04 a maximální blindy u cash games strolů jsou €500/€1000. Turnaje jsou rozčleněny na klasické, kvalifikační a speciální. U RedKings najdeme mnoho akcí, které přináší garantované výhry a největší z nich je €25 000 Sunday Showdown. Tento turnaj se hraje každou neděli a pro vstup je třeba zaplatit €215. Pro hráče, kteří tímto obnosem nedisponují, je pak připraven kvalifikační strom, který začíná na €1. Jiné zajímavé turnaje jsou např. €10 000 Monday Mega Moolah, $10 000 Thunderstruck Thursday nebo €10 000 Sunday Drive. V seznamu Sit & Go jasně vyčnívá novinka nazvaná Fish Party, která se veze na vlně populárních jackpot turnajů. Vstupné je v rozmezí od €1 až po €50 a výhry jsou od dvojnásobku až po statisíce eur. Nejvyšší výhry se totiž navyšují každou odehranou hrou. Při začátku ke stolu usednou 3 hráči a vítěz bere vše.

Bonus a věrnostní program

Se změnou sítě přišla zákonitě změna bonusu. Z původního lehce nepřehledného seznamu vznikl jeden komplexní balíček, který obsahuje tři části. Základ tvoří vstupní bonus 200% v hodnotě až €1000, kdy je potřeba u prvního vkladu použít kód rk1000. Akce má určité podmínky, konkrétně je třeba nasbírat na každé €1 50 věrnostních bodů. Samotný bonus se uvolní po třech 15% částech a jedné 25% a poslední 30%. Součástí balíčku je €5 ve vstupenkách do turnajů a také volný buy-in na turnaje o €10 000.

Z hlediska dalších bonusových akcí je Red Kings poměrně štědrý a každý měsíc přináší nové zajímavé možnosti. I samotný věrnostní program, který se snaží kvalitně ohodnotit všechny hráče, je velmi dobře nastaven. Obsahuje totiž mnoho možností, jak získat věcné dárky, vstupenky a peníze. Vše je ovlivněno hráčskou aktivitou spojenou s množstvím peněz zaplacených za turnaje a při hraní cash games. Program je rozdělen do několika úrovní, přičemž každá úroveň přináší nové, lepší výhody. Zákazník má navíc přehled o všech svých aktivitách a postupech a může se tak snažit o další výhody a ceny.

Podpora, finance a závěr

Komunikace s hernou RedKings je dostupná 24 denně na několika frontách. Lze si vybrat s přímého telefonického spojení, také lze napsat email a zákazník může požádat o pomoc na live chatu. Na webu herny je k dispozici i rozsáhlá nápověda, která obsahuje všechny základní informace i odpovědi na složitější otázky. V seznamu finančních možností nalezneme internetové peněženky (Skrill, Neteller, ClickAndBuy, Click2Pay, WebMoney, Firepay), platební karty (Visa, Mastercard) i klasické bankovní spojení. Posledně jmenovaná služba je poněkud pomalejší, ale stále plní svou roli dobře. Všechny uvedené metody jsou dostupné pro vklad i výběr. Naopak bezhotovostní platební metody (Ukash, Paysafecard) lze použít jen pro vklad. RedKings Poker můžeme hodnotit kladně, protože nabízí mnoho zajímavých věcí a pro nováčky je jako dělaný. Zkušení hráči si mohou trochu stěžovat na nedostatek akce na vyšších limitech, což však vynahrazuje bohatý bonusový a věrnostní program a dobrý turnajový seznam.

Navštivte Red Kings Poker