Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

Stručná fakta
ANO

Playtech

2005
11
Prostředí herny:
Turnajová lobby
  • user warning: Unknown column 'field_where_play_title_value' in 'field list' query: select field_where_play_title_value from content_type_games where nid='453' in /home1/innomax/public_html/sites/all/themes/nsazej/blocktheme-gray-gradient-inner.tpl.php on line 9.
  • warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Titan Poker

Titan Poker - RECENZE
Hodnocení hráče:

V porovnání s konkurencí se Titan Poker řadí do skupiny novějších pokerových heren. Platforma, která vznikla jako rozšíření původního kasina a sázkové kanceláře se od roku 2005 snaží brát velký zřetel na spokojenost svých zákazníků a navíc nově příchozím hráčům nabízí velice solidní vstupní bonusový balíček. Pětkrát získané ocenění za Nejlepší online zákaznický servis je jasným důkazem toho, že se Titan Pokeru právě v této oblasti dobře daří. Stejně tak 200% vstupní bonus až do výše $2000 ukazuje potenciál této pokerové společnosti.

Hráči a software

Nadprůměrný bonus má vliv na neustálý přísun nových hráčů a nabídka obrovského množství mikro-limitních stolů je plně využita. Hráčská základna tvořená nováčky, přináší zajímavé možnosti pro pokerově průměrné zákazníky a poskytuje jim slušnou možnost na výdělek. Na vyšších limitech naopak existuje prostor pro zkušenější hráče, pro které je střetnutí s profesionály výzvou.

Na síti iPoker, které je Titan Poker součástí, a navíc ji poskytuje nejvíce připojení, se ve špičce pohybují až desetitisíce hráčů. Provozovatel sítě, firma Playtech, zaručuje kvalitní služby a bezproblémový chod všech svých programů. Software, který je velice přehledný, není nijak přeplácaný a má srozumitelné ovládání, je samozřejmě vyveden v barvách společných pro všechny platformy společnosti Titan. Kombinace černé, bílé a červené může působit zvláštním dojmem, ale v konečném důsledku je přívětivá a nijak neruší pocit ze hry. V hlavní lobby programu jsou zobrazeny informace o hráčském účtu, průběhu přiznání bonusu a věrnostních bodech a díky přehledné historii a grafům si každý zákazník může vést své osobní statistiky.

Herní varianty a turnaje

Zákazníci Titan Pokeru si nejčastěji vybírají Texas Hold’em poker ve verzi No-Limit. Tento fakt je v dnešní době společný pro všechny herny a rozhodně nikoho nepřekvapí. Na druhou stranu se postupně do popředí dostávají i ostatní varianty pokeru a Titan nabízí svým hráčům například Omahu, 5 Card Draw nebo Stud. Množství dostupných stolů není tak rozsáhlé jako v Texas Hold’emu, ale rozhodně je, vzhledem k poptávce, dostačují. Když k tomu přidáme Speed Poker, při kterém se po každé handě hráč usadí k novému stolu, je o zábavu opravdu postaráno.

Turnajů u Titan Pokeru je nepřeberné množství, navíc v polovině roku 2016 Těmi nejzákladnějšími jsou každodenní freerolly s prizepool €25, které slouží jako startovací rampa pro začínající hráče. Naopak pro zkušené zákazníky s dostatečným kapitálem jsou připraveny turnaje se souhrnnou garantovanou hodnotou přesahující neuvěřitelných €100 000 denně, tedy více než 3 miliony eur mesíčně. Každý si tak může vybrat z bohatě dotovaných událostí. Některé se opakují denně a některé týdně. Na většinu těchto turnajů se dá probojovat přes satelitní události, které mají buy-in již od $1 a poskytují tak možnost pohádkové odměny pro všechny zákazníky herny. Zmíněné denní turnaje nabízejí různou hodnotu prizepoolu pohybující se mezi $5 000 a $25 000. Jen samotná neděle nabízí 12 turnajů s výhrami nad $5 000. Vrcholem je samozřejmě €75 000 Big Sunday, který několik měsíců funguje jako dvoudenní turnaj. Hra začíná ve 20 hodin a hodinu po půlnoci je přerušena, aby mohla být v pondělí dohrána. Nejen velikostí cenového banku jde tedy o obrovsky lákavou zkoušku pokerových dovedností. Pomalu zaběhnutým formátem sítě iPoker jsou tzv. Twister turnaje, které zaznamenávají stále více obliby. Jde o kombinaci klasického formátu Sit&Go a kola štěstí. Hráči si vyberou za jaký buy-in hrají (€1, €2, €5, €10, €20, €50) a přihlásí se do turnaje. Po puštění stolu se objeví kolo, na kterém se určí hodnota násobku výhry, o kterou budou 3 soupeři bojovat. Na tomto kole jsou hodnoty od 2 po 1000 a lze tak vyhrát až €50 000 při jednom turbo turnaji. Taková hra většinou nezabere více než 5 minut a teoretická ziskovost je tím pádem nepředstavitelná.

Bonus a věrnostní program

O štědrosti bonusu na první vklad nemůže být pochyb. Titan Poker nabízí navýšení o 200% až do hodnoty $2 000. Pro jeho získání stačí vložit po registraci požadovanou částku a následně nasbírat 300 Titan bodů na každých $5 (viz o bodech v následujícím odstavci). Pokud hráč například vloží $500, činí jeho bonus $1 000 a pro jeho uvolnění musí nasbírat 60 000 bodů. Bonusová částka se mu bude postupně uvolňovat právě po zmíněných $5, tedy po 200 částech. Mimo tento bonus je pro nové hráče připraveno několik freeroll turnajů s celkovým prizepoolem €12 000.

Popsané bonusy jsou určeny hlavně novým zákazníkům, ale herna myslí i na své stávající a věrné hráče. Program Titan Rewards jim přináší možnost získat velkou část financí vložených do poplatku při hraní cash games a přihlašování do turnajů. Body, které hráči získají lze následně vyměnit za peníze nebo vstupenky na online, ale i živé turnaje, jako je například World Poker Tour. Sbírání bodů se řídí jednoduchým principem, kdy za každý $1 odevzdaný za poplatek u turnaje nebo za rake v cash games, obdrží hráč 15 bodů. Pokud hraje poker v eurech, získá za €1 20 bodů a pro hry, kde je měnou libra, je ohodnocení rovno 24 bodům.  U turnajů je bodový zisk posunut na tuto úroveň - $1 = 20 bodů, €1 = 20 bodů, £1 = 24.

Nasbírané Titan body následně určují hodnotu hráčského statusu. Vyšší level přináší zákazníkům zajímavé výhody a navíc násobí jejích body v poměru uvedeném v tabulce:

Měsíční status

VIP úroveň

 Požadované TP

KP za TP

Výhody (plus vše předchozí)

Topaz

 0 - 249

1.0

-

Amethyst

 250 – 2000

1.1

Daily Gemstone $100 Freeroll

Emerald

 2001 – 2999

1.2

-

Ruby

 3000 – 4999

1.3

-

Sapphire

 5000 – 14 999

1.5

-

Diamond

 15 000 a více

1.5

$5000 Gladiators Race

Nejdůležitějším přínosem programu Titan Rewards je možnost převodu bodů na finanční odměnu. Na levelu Bronze a Bronze Plus probíhá výměna automaticky na začátku každého měsíce a to v poměru $1 za 100 bodů. Vyšší statusy přinášejí možnost ovlivnění vyplacení bonusové částky a hráč si tak sám určuje, kolik bodů na jakou hodnotu využije. Nejnižší stupínek má hodnotu $25 za 4 500 bodů a naopak nejvyšší $8 000 za 600 000. U prvně zmiňovaného je hodnota návratnosti poplatků okolo 10% a u největší výplatní hodnoty je návratnost až 44%. Je tedy jasné, že se vyplatí si dostatečný počet bodů nastřádat a následně je vyměnit hromadně. Hráč však musí počítat s tím, že se jeho body po 12 měsících ztrácí.

Zákaznická podpora

Dobrá komunikace se zákazníkem je důležitá u každé společnosti. U online poker heren toto pravidlo platí ještě víc a zaměstnanci Titan Pokeru ho pilně dodržují. V úvodu zmíněné ocenění za Nejlepší online zákaznický servis, je toho jasným důkazem. Zákaznická podpora je v provozu nonstop a funguje přes live chat, telefon nebo email. Zaměstnanci nemají problém zavolat hráči nebo použít chat a nabídnout mu bonus nebo jinou zajímavou akci. Stejně tak v případě nesrovnalostí nebo žádosti s problémem, je nabídnuta okamžitá pomoc.

Vklady a výběry

Titan Poker nabízí své služby prakticky po celém světě, a proto se snaží vyjít vstříc v možnostech převodu peněz všem svým zákazníkům. Tento fakt ovlivnil délku seznamu všech dostupných způsobů, kterých je více než 20. V České republice má společnost účet u Raiffeisenbank, a proto poskytuje našincům možnost bankovního převodu bez mezinárodních poplatků.  Mimo to můžeme v seznamu najít platební karty (Visa, Mastercard) a internetové peněženky (Click&Pay, Clickandbuy, Instadebit, Skrill, Neteller). Dále jsou v nabídce bezhotovostní platební metody (Ukash, Paysafecard) a další možnosti, které se však nepoužívají tak často.

Navštivte Titan Poker