Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

Stručná fakta
Čeština:
ANO
Software:
N/A
Založeno v:
2006
Podporované jazyky:
15
top SÁZENí
1.
  • Dlouholetá historie
  • Mobilní aplikace
  • Online kasino Vegas
2.
  • Bonus až 3,000 Kč
  • CZ lokalizace
  • Live sázky
5.
  • 30 EUR sázka zdarma
  • Live sázky
  • CZ lokalizace
warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Betway

Betway - RECENZE
Hodnocení hráče:  
Náš bonus: momentálně bez bonusu
Betway

Sázková kancelář Betway sice není na trhu ani deset let, ale již brzy po svém vzniku přilákala mnoho zákazníků. To se jí podařilo díky bohaté nabídce sázek na fotbal, tenis nebo hokej. Pozitivem je i dobré grafické zpracování webu a mnoho přídavných služeb, jako jsou live přenosy, mobilní aplikace, nebo platformy online kasina, pokerové herny atd.

Grafika, platby, podpora

Hned po otevření webu Betway si zákazník všimne moderního a graficky perfektně zvládnutého prostředí. Herna se profiluje černou a zelenou barvou, které však nepůsobí vůbec ponuře. Právě naopak jsou výhodné ve večerních hodinách. Po levé straně je klasicky zobrazen seznam sportů, prostředek patří jednotlivým typům a pravý sloupec je vyhrazen novinkám a promočním akcím.

Co se týče vkladů a výběrů, nalezneme zde širokou škálu možností. Základem je bankovní převod, který však může trvat 2 až 4 dny. Naopak platba kartou Visa nebo Mastercard proběhne okamžitě, ale herna si zaúčtuje poplatek 1,76 %. Zajímavou alternativou jsou pak internetové peněženky Skrill, Neteller, PayPal a Click2Pay, které jsou bez poplatků a stejně rychlé. Podobně je tomu tak u bezhotovostních služeb Paysafecard a Ukash, a také u platby z účtu eKonto. Výběry jsou poskytovaný bankovního převodu, karty Visa a peněženek Skrill, Neteller a PayPal. U všech transakcí je minimum nastaveno na €20.

Při prvních krůčcích na webu Betway jistě potěší, že je vše dokonale přeloženo do češtiny. Obrovskou výhodou je pak zákaznická podpora, která je taky v našem jazyce, a která je dostupná přes live chat, email nebo na bezplatné lince. Ruku v ruce s tím jde i rozsáhlá nápověda na webu, která povětšinou odpoví na mnoho otázek.

Bonusy a promoční akce

Po stránce lákadel je na tom Betway také docela dobře. I když je škoda, že momentálně nenabízí žádný vstupní bonus pro hráče z České republiky, najdeme zde mnoho promočních akcí, kterých lze slušně využít. Příkladem jsou různé náhrady v případě neočekávaných události, jako je gól v poslední minutě nebo remíza v házené. Hráči mohou využívat i dvojité odměny, když správně tipnou autora branky ve speciálních utkáních a podobně.

Novinkou sázkové kanceláře a všech platforem je věrnostní program Betway Plus. Ten je rozdělen na šest úrovní, na které se lze probojovat sázením a hraním pokeru nebo v kasinu. Vyšší úrovně přinášejí exkluzivní nabídky a přidávají další body, které lez měnit za kredit do kasina, sázky na sporty nebo kredit na bingo.

Kurzová nabídka

Když už víme, jak vložit peníze a jaké výhodné akce použít, je třeba se podívat, na co si lze u Betway vsadit. V seznamu na levé straně najdeme více než 30 sportů a k tomu i další politické nebo sociální sázky. Svou dlouhodobou dominanci obhajuje fotbal, který logicky nabízí nejvíce zemí a nejvíce ligových soutěží. Standardně si lze vsadit na vítěze nebo celkové skóre, ale také na počet rohových kopů, střelce, autory hattricku atd. Počet tipů u jednoho utkání může mířit až do stovek. Dobrou nabídkou jsou pokryty i tenis, hokej nebo basketbal. Samozřejmostí jsou pak i další sporty, které sice nezahrnují tolik tipů, jako fotbal, ale mají vždy co nabídnout. Samotné kurzy jsou pak na velmi dobré úrovni v poměrné marži kolem 6%.

Live a mobilní sázení

Sázení v průběhu utkání je hodně populární a Betway si toho je dobře vědom. Proto svým zákazníkům nabízí plnohodnotné a intuitivní rozhraní. V něm najdeme sázky na všechny probíhající sporty, které jsou navíc doplněny o statistiky a aktuální informace. Stejně tomu je u sázení přes mobilní zařízení, protože má sázková kancelář i svou zjednodušenou verzi. Ono zjednodušení však spočívá pouze v lepší grafické dostupnosti pro displeje mobilních telefonů nebo tabletu, ale jinak jde o totožný web. Hráči tak mohou využívat všechny služby prakticky kdekoli. I z tohoto důvodu můžeme sázkovou kancelář Betway vřele doporučit.