Menu

Primary links

Exkluzivní nabídky:

Stručná fakta
Čeština:
ANO
Software:
N/A
Založeno v:
1997
Podporované jazyky:
10
top SÁZENí
1.
  • Dlouholetá historie
  • Mobilní aplikace
  • Online kasino Vegas
2.
  • Bonus až 3,000 Kč
  • CZ lokalizace
  • Live sázky
5.
  • 30 EUR sázka zdarma
  • Live sázky
  • CZ lokalizace
warning: Illegal offset type in isset or empty in /home1/innomax/public_html/includes/common.inc on line 912.

Interwetten

Interwetten - RECENZE
Hodnocení hráče:  
Náš bonus: 25 % až do €50 (1250 Kč)
Interwetten

Interwetten působí ve světě kurzového sázení již od roku 1990 a také byla jednou z prvních firem, které nabízeli sázky přes internet. Každý týden zde najdeme téměř 10 000 sportovních a společenských událostí s desítkami různých tipů. Nabídka sportů je opravdu široká a těší se v České republice velké popularitě. Sázkovka zabezpečuje sázky i pro méně sledované ligy a sporty, čímž nahrává zručným zákazníkům. Český zákaznický servis i mnoho přidaných soutěží a platforem, pak láká k okamžité registraci u Interwettenu.

Kurzová nabídka a kurzy

Dalším důležitým aspektem ovlivňujícím oblíbenost sázkové kanceláře je počet dostupných odvětví a nastavení hladiny kurzů. Když se na seznam sportů podíváme z širšího hlediska, najdeme zde baseball, házenou, americký fotbal, golf, ragby, alpské sporty, motosporty, biatlon, volejbal, vodní polo, plavání, stolní tenis, kriket, kulečník, šipky, box, ale i šachy a spoustu speciálních tipů. Tyto sporty se ale netěší takové oblibě sázkařů jako fotbal, hokej, tenis nebo basketbal. Právě na tyto nejčastěji vyhledávané sporty se zaměřuje i Interwetten a svým zákazníkům nabízí obrovské množství přídavných sázek. Ještě před výběrem tipu je však potřeba určit si utkání. V seznamu fotbalových soutěží se objevují prakticky všechny světové národní ligy a u evropských zemí jsou to i ligy druhé. Česká republika má své zastoupení samozřejmě taky a to jak ve fotbale nebo hokeji, tak i v dalších sportech. Kromě častých a známých tipů na výsledky utkání nebo konečné skóre si sázkař může vybírat z celého seznamu dalších možností. U fotbalu jde například o různé handicapové sázky, výsledky poločasů, různé tipy na první a poslední branku atd. U velkých soutěží se tak může počet možností vyšplhat až na stovku. Logicky u hokeje jsou tipy přizpůsobeny sportu a připomenout tak můžeme například výsledky třetin, počet trestných minut nebo celkový počet gólů.

Bookmakeři u Interwettenu se snaží udržovat kurzy na tak lákavé úrovni, aby dostatečně uspokojili potřeby zákazníků. Firma je tak dobře známá solidním potenciálem v tomto směru. Marže je nastavena na hodnotu mezi 9 a 10 %, což není zase tak moc, i když je to více, než u konkurence. Toto znevýhodnění je však velmi dobře vykompenzované vysokými kurzy u favoritů. Tam, kde se ostatní herny spokojí s velmi nízkou hodnotou, nebojí se Interwetten nasadit pořádnou částku. I díky tomu se zde dají vyhrávat krásné sumy.

Live a mobilní sázky

Interwetten se snaží svým zákazníkům nabídnout co nejlepší služby, a proto momentálně poskytuje nový program pro živé neboli live sázky. Při sázení live má sázkař možnost přizpůsobit své tipy aktuálnímu dění probíhajícího zápasu, neboť je mu nabídnuta možnost neustále sázet. Kurzy se samozřejmě mění podle průběžného skóre, což přináší dost zajímavý rozdíl oproti klasickému sázení. Poskytuje taky mnoho přídavných možností v úpravě vzhledu a základního nastavení. Přehlednější je podávání kombinované sázky, zobrazení statistik, nastavení základní hodnoty sázky, velikost okna programu a dalších přídavných možností. U klasického i nového zobrazení má zákazník samozřejmě možnost podat sázku jedním klikem. Stačí si nastavit standardní hodnotu sázky a po zvolení tipu se po několika sekundách zaeviduje sázka.

V poslední době se sázkové kanceláře předhánějí v tom, která z nich přinese zákazníkovi lepší mobilní aplikaci. Vzhledem k tomu, že je dnes dostupnost mobilního internetu a chytrých telefonů na vysoké úrovni, jsou programy pro přenosná zařízení velice výhodné. Zákazník má možnost prakticky odkudkoli tipovat, a to dokonce v kombinaci s live sázkami. U Interwettenu si vybere prakticky každý vlastník chytrého zařízení s operačními systémy od Microsoftu, Applu, BlackBerry nebo s Androidem. Kdo nevlastní novější přístroj, ale jeho mobilní zařízení zvládá přístup k internetu, může využít přímého sázení z upravených stránek společnosti.

Bonus

Bonusová nabídka sázkové kanceláře Interwetten se dost často mění, ale my se teď podíváme na aktuální benefit. Pro všechny nově registrované zákazníky je teď připraveno 25% navýšení jejich vkladu až do hodnoty €50. Zákazník musí vložit na svůj účet minimální částku, která je stanovena na €10, do deseti dnů od registrace. Výše tohoto prvního vkladu ovlivňuje logicky hodnotu bonusů. Když například vloží €100, jeho maximální bonus bude €25, když vloží €200, bonus bude nanejvýš €50. Pro uvolnění navýšení musí prosázet celou částku, a to hned pětkrát. Celá částka musí být vsazena na tip s kurzem větším než 2,0. Nutno ještě podotknout, že na uvolnění bonusu má zákazník 14 dní od vkladu. Pokud stihne jen některý z kroků, zůstanou mu samozřejmě už uložené finance na účtu. Podrobnější informace poskytuje sázková kancelář na svém webu a případné další podmínky nebo změny by si měl každý zákazník ve svém vlastním zájmu důkladně prostudovat. Nabídnutý bonus patří s ohledem na konkurenci mezi průměrné a poskytuje slušný důvod pro registraci u Interwettenu.

Platební metody a zákaznický servis

Zákazníka bude určitě ještě před registrací zajímat, jakými způsoby může vložit a následně i vybrat své finanční prostředky. Minimální suma, kterou lze na účet převést, je stanovena na 250 Kč. Interwetten si bohužel účtuje u některých možností poplatky, čímž chce korigovat jejich četnost využití. Bez poplatků je přímý bankovní styk, který má však na rozdíl od ostatních metod delší dobu zpracování. Naopak 2 % z vkladu jsou stržena při použití platebních karet společností Visa a Mastercard a také při využití internetových peněženek Neteller, Skrill a ClickAndBuy. O trochu více, konkrétně 3 %, bude muset oželet zákazník, který přivede své finance předplacenou kartou Paysafecard nebo Ukash. Výhodou všech zpoplatněných metod je to, že vložené prostředky jsou dostupné prakticky okamžitě po zadání příkazu. Vyplacení peněz je ovlivněno technickými možnostmi jednotlivých služeb. U internetových peněženek může být převod proveden okamžitě, platební karty vyžadují 1 až 3 dny a klasický bankovní styk může trvat až 10 dnů v závislosti na konkrétní bance klienta.

Online společnosti moc dobře vědí, že poskytnutí pomoci je jedním z hlavních aspektů, které zákazníci kladně hodnotí. Interwetten má pro tento účel velice podrobně zpracovanou nápovědu s vyhledáváním a taky několik tzv. Často kladených otázek. Zákazníci si tak ve většině případů poradí bez pomoci zaměstnanců. Pokud tomu tak není, je pro ně připravena zákaznická podpora na několika kanálech. Přímo na webu je k dispozici kontaktní formulář. Do něho stačí vyplnit několik osobních údajů pro identifikaci a následně i konkrétní dotaz. Na odpověď není nutno dlouho čekat, neboť zákaznická podpora je na vysoké úrovni. Mezi další možnosti, jak se spojit při hledání pomoci, patří email nebo telefon. Česká zákaznická podpora je dostupná od 9. do 18. hodiny a pro anglicky mluvící zákazníky je dokonce poskytována nonstop.